Grozs
0
Raksti un jaunumi
Kategorija
SIA Biomotorai Latvia sertifikāts
Strādājam pie uzņēmuma ilgtspējības attīstīšanas
Cannelle Bakery piedalās Saldus novada svētkos
Cannelle Bakery kolektīvs piedalās Saldus novada svētku gājienā
Dalība Gulfood 2024
Gulfood ir viena no vispieprasītākajām pārtikas un dzērienu izstādēm, kurā piedalās vairāk nekā 5 tūkstoši dalībnieku no 190 valstīm, kas katru gadu februāra mēnesī notiek Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.
Dalība BIOFACH 2024
No 13. līdz 16. februārim Nirnbergā, Vācijā norisinājās izstāde BIOFACH 2024, kur tika prezentēti BIO turku zirņu krekeri Krippu.
Reaton Food Baltijas profesionāļu dienas 2024
Cannelle Bakery piedalās Reaton Food Baltijas profesionāļu dienās 2024, kas norisinājās Izstāžu centrā Ķīpsala no 2024. gada 6. februāra līdz 8. februārim. Tā ir iespēja iepazīstinās esošos un topošos klientus, sadarbības partnerus ar mūsu piedāvāto produkciju, kā arī uzzināt no profesionāļiem aktualitātes industrijā.
Veiksmīgi pabeigts RSPO sertifikāta audits
Apzinoties to, cik svarīga ir palmu eļļas ieguves ietekme uz vidi, kopš 2018. gada esam kļuvuši par organizācijas The Roundtable on Sustainable Palm Oil (RSPO) biedru. 2023. gada nogalē esam veiksmīgi izgājuši RSPO auditu un nu esam arī saņēmuši RSPO sertifikātu.
"Gada noslēguma balle 2023"
12. janvāra vakarā Cannelle Bakery darbinieki pulcējās ikgadējā "Gada noslēguma ballē", kur kopīgi atskatījāmies uz iepriekšējā gadā paveikto, kā arī kopīgi noslēdzām mūsu Jubileju gadu.
Saņemts IFS Food sertifikāts
Šogad atkārtoti esam saņēmuši IFS Food sertifikātu, par pārtikas produktu nekaitīgumu un drošību.
Saņemts BRCGS sertifikāts
Jau astoto gadu pēc kārtas esam saņēmuši BRCGS sertifikātu, kas apliecina stingro pārtikas nozares prasību izpildi pārtikas produktu ražošanas drošuma jomā un atbilstību augstākajiem kvalitātes standartiem.
Anuga 2023
No 7. līdz 11. oktobrim Vācijas pilsētā Ķelnē norisinājās lielākā pārtikas nozares izstāde Anuga 2023. Cannelle Bakery šoreiz bija pārstāvēti 2 hallēs, tādējādi koncentrējot dažādo piedāvāto produktu klāstu.
Cannelle Bakery atbalsta Ērika Ķiģeļa dziesmu grupu "Rudens vēju muzikanti"
12. septembra pēcpusdienā, Saldus Pop-Up iekškvartālā svinīgi tika atzīmēts Cannelle Bakery jubileju gads.
Riga Food 2023
Arī šogad, kā jau katru gadu, piedalāmies svarīgākajā pārtikas nozares pasākumā Latvijā – Riga Food. Izstādes laikā ieguvām dažādas atsauksmes un viedokļus par mūsu produkciju un darbību.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika