Grozs
0
Dalība Gulfood 2024

Gulfood ir viena no vispieprasītākajām pārtikas un dzērienu izstādēm, kurā piedalās vairāk nekā 5 tūkstoši dalībnieku no 190 valstīm, kas katru gadu februāra mēnesī notiek Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos.
Šogad mēs piedalījāmies Agroresursu un ekonomikas institūta organizētajā Latvijas kopstendā. Šī bija lieliska iespēja iepazīstināt ar mūsu piedāvātajiem produktiem, kā arī uzzināt kādas tendences šobrīd ir aktuālas pasaulē.

Līdzīgie raksti
Dalība BIOFACH 2024
No 13. līdz 16. februārim Nirnbergā, Vācijā norisinājās izstāde BIOFACH 2024, kur tika prezentēti BIO turku zirņu krekeri Krippu.
Reaton Food Baltijas profesionāļu dienas 2024
Cannelle Bakery piedalās Reaton Food Baltijas profesionāļu dienās 2024, kas norisinājās Izstāžu centrā Ķīpsala no 2024. gada 6. februāra līdz 8. februārim. Tā ir iespēja iepazīstinās esošos un topošos klientus, sadarbības partnerus ar mūsu piedāvāto produkciju, kā arī uzzināt no profesionāļiem aktualitātes industrijā.
Anuga 2023
No 7. līdz 11. oktobrim Vācijas pilsētā Ķelnē norisinājās lielākā pārtikas nozares izstāde Anuga 2023. Cannelle Bakery šoreiz bija pārstāvēti 2 hallēs, tādējādi koncentrējot dažādo piedāvāto produktu klāstu.
Riga Food 2023
Arī šogad, kā jau katru gadu, piedalāmies svarīgākajā pārtikas nozares pasākumā Latvijā – Riga Food. Izstādes laikā ieguvām dažādas atsauksmes un viedokļus par mūsu produkciju un darbību.
Saldus novada dienas 2023
Ar savu stendu piedalījāmies Saldus novada dienās 2023, prezentējām savus pārdotākos un jaunos produktus, bērni darbojās cepumu cepšanas meistarklasē.
ISM izstāde Ķelnē
Cannelle Bakery pirmo reizi piedalās ISM 2023 izstādē Ķelnē! Šīs izstādes fokuss ir saldumi un dažādas uzkodas, priecājamies, ka mūsu plašajā sortimentā ir tik daudz izcilu produktu, ko parādīt klientiem un patērētājiem!

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu jums kvalitatīvu un atbilstošu saturu.

Privātuma politika