lv

Jauna zīmola Cannelle Bakery ieviešana tirgū

7 Nov 2013
Jauna zīmola Cannelle Bakery ieviešana tirgū

Plašsaziņas līdzekļiem
29.10.2013

Ivars Skrebelis, Kurzemes reģiona lielākā maizes un konditorejas produktu ražošanas uzņēmuma Matss valdes priekšsēdētājs:

"Ar uzņēmuma attīstību vēlamies apliecināt, ka arī maizes un konditorejas ražošanā sekmīgs ģimenes uzņēmums var kļūt par attīstītu uzņēmumu ar izvērstu darbību vietējā un eksporta tirgos. Tehnoloģiju modernizācija un jauna zīmola, kā arī jaunu produktu izstrāde ir pirmais solis, kas veikts uzņēmuma nākotnes nodrošināšanai. Triju gadu laikā uzņēmuma apgrozījumu plānots dubultot, sasniedzot 5 miljonus EUR gadā."

Uzņēmuma attīstība

Laikā kopš īpašnieku maiņas 2012.gadā uzņēmumā Matss realizēta investīciju programma 100 tūkstošu EUR apjomā. Veikta uzņēmuma tehnoloģiju renovācija, lai nodrošinātu stabilu augstas kvalitātes produktu ražošanu. Produktu portfeli veido maize, konditoreja, saldētie maizes produkti un cepumi. Šobrīd uzņēmums eksportē produkciju uz astoņām valstīm: Baltijas valstis, tuvējās Ziemeļvalstis, Lielbritānija, Izraēla, Īrija un Vācija. Uzņēmums nākotnē saglabās zīmolus Matss, kas plašu atpazīstamību guvis cepumu segmentā un vēsturiski attīstīto maizes zīmolu Brencis. Šobrīd Latvijas tirgū uzņēmums ievieš jaunu, inovatīvu zīmolu Cannelle Bakery. Uzņēmums saglabās individuālu pieeju katram esošajam klientam. Vienlaicīgi veidos perspektīvu sadarbību arī ar jauniem klientiem gan Latvijā, gan ārpus tās.

Nodrošinot uzņēmuma attīstībai nepieciešamos resursus, notikusi vidējā posma vadības un jaunas, profesionālas pārdošanas komandas izveide.

Jauna zīmola Cannelle Bakery ieviešana tirgū

Ivars Skrebelis, valdes priekšsēdētājs:

"Radot jaunu zīmolu, sapratām, ka tā nākotne jāsaista ar piedāvājumu, kāda nav Latvijas tirgū un, protams, produktu veselīgumu. Zīmola, iepakojuma un jaunas produktu līnijas izveide aizņēma turpat vai gadu. Tagad esam gandarīti, ir sasniegts rezultāts. Pirmo atzinību no patērētājiem saņēmām Maizes svētku laikā, kad piedāvājām nogaršot topošo produkciju. Tagad esam saņēmuši arī veikalu tīklu atsaucību – produkti pieejami Rimi, Prisma, IKI un top! veikalu tīklos."

Inovatīvais, jaunais zīmols Cannelle Bakery ir radīts mūžam aizņemtajiem un steidzīgajiem. Šī zīmola produkti palīdzēs dzīvot veselīgi, ērti baudīt maltīti un izbaudīt tās garšu pilnībā.

Cannelle Bakery pievienotā vērtība: maizes bez cukura, bez taukvielām un bez e-vielām, kas apliecina šo produktu draudzīgumu patērētāju veselībai.

Jaunā, inovatīvā produktu līnija piedāvā

Cannelle Bakery graudu maizes

  • ar amoliņa sēklām: atzītas kā efektīvs afrodiziaks vīriešu seksuālo spēju uzlabošanā
  • ar čia(chia) sēklām: Chia sēklas ir augstvērtīgs šķiedrvielu un olbaltumvielu avots.
  • graudu un tumšās sēklu maizītes: piemērotas ērtai lietošanai

Cannelle Bakery: panini

  • populārākā sviestmaižu maize Itālijā tagad arī Latvijā
  • ar saulē kaltētiem tomātu gabaliņiem kā sveicienu no saulainās Itālijas
  • bez e-vielām
  • nākotnē – arī citu valstu "virtuves pērles"

Cannelle Bakery: konditoreja

  • viena kumosa pīrādziņi
  • ērti lietošanai ceļā un piknikā
Fona informācija:

Matss ir Latvijas Kurzemes reģiona lielākais maizes un konditorejas produktu ražošanas uzņēmums. To kā ģimenes uzņēmumu izveidojuši Valdis un Larisa Pakuļi. Darbības pirmssākumos uzņēmums piedāvājis patērētājiem rupjmaizi “Brencis” un cepumus “Matss”. Darbojoties kā ģimenes uzņēmums, “Matss” attīstījis ražošanu divās ražotnēs Skrundā un Saldū. Uzņēmums 2012.gadā sasniedzis ap 2,5 miljonu EUR apgrozījumu un ieņēmis stabilu vietu Latvijas maizes un konditorejas tirgū.

2012.gadā notika īpašnieku maiņa. 100% sabiedrības kapitāla daļu pieder „Maiznīca Kursa”, kuras īpašnieki ir Latvijas uzņēmēji Ivars Skrebelis un Bruno Ansons.

SIA „Latvijas Garantiju aģentūra” (LGA) ir pilna spektra attīstības finanšu institūcija, kas palīdz uzņēmējiem piesaistīt finansējumu nepietiekama nodrošinājuma gadījumā, paplašināt esošo darbību sniedzot mezanīna aizdevumus, apdrošina eksporta darījumu riskus, kā arī veicina riska kapitāla finansējuma pieejamību

Ar uzņēmumu Matss LGA ir ilgstoša sadarbības pieredze, kas aizsākās 2010.gadā, saņemot kredīta garantiju investīciju aizdevumam – ražošanas iekārtu iegādei.

2012.gadā, mainoties uzņēmuma īpašniekam, jaunā SIA Matss vadība piesaistīja LGA mezanīna aizdevumu jau nākamajai attīstības fāzei, kas ir vainagojusies ar jaunas produktu līnijas ieviešanu.

Kontaktiem

Rita Voronkova, sabiedrisko attiecību speciāliste, mob.tel.29264403

Gerda Štokmane, LGA sabiedrisko attiecību speciāliste, mob.tel.29129659

Atgriezties sākumlapā