lv

Cannelle Bakery jaunie produkti

25 Nov 2014
Cannelle Bakery jaunie produkti
Noslēgti pirmie tirdzniecības līgumi par „Cannelle Bakery” jaunās produkcijas piegādi Latvijas un Igaunijas  veikalos un tie ir pieejami šo veikalu saldētavu vitrīnās. Pircējiem piedāvāti četru veidu jauni konditorejas izstrādājumi:

Smilšu mīklas cepumi ar biezpiena pildījumu ir ātri un ērti pagatavojams našķis. Tu tos varēs izcept tieši tajā brīdī, kad tas būs nepieciešams: svētku reizē, ierodoties negaidītiem ciemiņiem vai vienkārši, remdējot vēlmi, panašķēties ar kaut ko gardu.

Šaha cepumi - tik kārdinoši, ka pazūd no trauka ātrāk nekā bandinieki no šaha galdiņa spēles laikā. Saldētavā ērti uzglabājamajā paciņā ietilpst divkrāsaina mīklas sagatave. Pateicoties rotaļīgajai krāsu spēlei, šie cepumi īpaši patiks bērniem.

Canelle Bakery cepumi ir ātri sasaldēti, ērti uzglabājami mājās saldētavā un gatavi tūlītējai cepšanai. Tev atliks tos tikai 15-30 minūtes atlaidināt, izkārtot uz cepešpannas, iešaut iepriekš sakarsētā krāsnī, un virtuvē ātri vien sāks vēdīt cukursaldais aromāts, kurš jau pie sliekšņa katram ciemiņam liks justies mīļi gaidītam.

Pīrādziņi ar kūpinātu gaļu ir gatavoti, ievērojot mūsu vecmāmiņu pīrāgu cepšanas tradīcijas. Mīklai nav žēlots labākais sviests un piens, bet pildījumam – smeķīgākā gaļa. Latviskās garšu tradīcijas ir ietērptas izsmalcinātā formā – katrs pīrādziņš ir prasmīga meistara roku noglāstīts.

Ja plāno doties ceļojumā, piknikā vai ģimeniskā izbraukumā pie dabas, tev noderēs viena kumosa mini pīrādziņi ar kūpinātu gaļu. Brīdinām, ka sātīgie našķi ir tik kārdinoši, ka ātri pazudīs kārajās mutēs viens pēc otra, tādēļ labāk jau laicīgi nodrošinies ar vairākiem iepakojumiem.

Canelle Bakery pīrādziņi ir īpaši parocīgi lietošanai - tie ir ātri sasaldēti un tos varēsi baudīt uzreiz pēc atlaidināšanas vai arī pēc pāris minūšu karsēšanas cepeškrāsnī. Nešaubies, ka pat negausīgākie pīrādziņmīļi tos neatšķirs no mājās ceptajiem!
Atgriezties sākumlapā